Biografija

Pradinis puslapis  »  Biografija

  ALGIS STRELČIŪNAS

biogrGimiau 1960 m. rugsėjo 7 d. Vilniuje. Šiame mieste prabėgo visas mano gyvenimas: čia augau, brendau, sukūriau šeimą, dirbau ir tebedirbu. Mokiausi dabartinėje Vilniaus Sausio 13-osios vidurinėje mokykloje, vėliau Vilniaus politechnikume baigiau autotransporto eksploatacijos studijas. Po armijos toliau gilinau žinias dabartiniame Vilniaus Gedimino technikos universitete, kuriame įgijau inžinieriaus-mechaniko specialybę. Daugelį metų dirbau ir tebedirbu savivaldos sistemoje ir šiam darbui atiduodu visas jėgas. Ilgus metus dirbau Lazdynų seniūnu, 2011 m. buvau išrinktas į Vilniaus miesto tarybą, o nuo 2012 m. esu Lietuvos Respublikos Seimo narys, išrinktas Lazdynų vienmandatėje apygardoje.

Visuomeninė veikla užima svarbią vietą mano gyvenime, tris kadencijas vadovavau Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijai, 2006-2012 m. dalyvavu Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos veikloje bei aktyviai bendradarbiauju su vietos bendruomenėmis. Esu tikras, jog bendruomeniškumas ir pilietinis aktyvumas yra kelias į sėkmingą Lietuvą. Mano domėjimosi sritys – vietos savivalda, aplinkosauga.

Esu šeimos žmogus, su žmona Regina kartu esame jau dvidešimt šešerius metus ir kartu užauginome vaikus Gediminą ir Agnę. Laisvalaikiu mėgstu žvejoti, žaisti biliardą, keliauti ir skaityti knygas.