Biografija

  ALGIS STRELČIŪNAS

Gimiau 1960 m. rugsėjo 7 d. Vilniuje. Šiame mieste prabėgo visas mano gyvenimas: čia augau, brendau, sukūriau šeimą, dirbau ir tebedirbu. Mokiausi dabartinėje Vilniaus Sausio 13-osios vidurinėje mokykloje, vėliau Vilniaus politechnikume baigiau autotransporto eksploatacijos studijas. Po armijos toliau gilinau žinias dabartiniame Vilniaus Gedimino technikos universitete, kuriame įgijau inžinieriaus-mechaniko specialybę. Daugelį metų dirbau ir tebedirbu savivaldos sistemoje ir šiam darbui atiduodu visas jėgas. Ilgus metus dirbau Lazdynų seniūnu, 2011 m. buvau išrinktas į Vilniaus miesto tarybą, o nuo 2012 m. esu Lietuvos Respublikos Seimo narys, išrinktas Lazdynų vienmandatėje apygardoje.

Visuomeninė veikla užima svarbią vietą mano gyvenime, tris kadencijas vadovavau Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijai, 2006-2012 m. dalyvavu Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos veikloje bei aktyviai bendradarbiauju su vietos bendruomenėmis. Esu tikras, jog bendruomeniškumas ir pilietinis aktyvumas yra kelias į sėkmingą Lietuvą. Mano domėjimosi sritys – vietos savivalda, aplinkosauga.

Esu šeimos žmogus, su žmona Regina kartu esame nuo 1986 m.  ir kartu užauginome vaikus Gediminą ir Agnę. Laisvalaikiu mėgstu žvejoti, žaisti biliardą, keliauti ir skaityti knygas.