Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-metis

         Dėl pandemijos šiais metais Sausio 13 ąją nebegalėsime susiburti kartu. Todėl artėjant Sausio 13-ajai, noriu pasidalinti  informacija apie tradicinę ,,Neužmirštuolės” akciją. Dėl dabartinės epidemiologinės situacijos visos „Neužmirštuolės“ veiklos keliasi į virtualią erdvę: galite naudotis Facebook profilio nuotraukos rėmeliu ir viršelio nuotrauka, juos rasite Neužmirštuolės „Facebook“ paskyroje. Nuoroda: https://www.facebook.com/neuzmirsk/ . Daugiau informacijos apie Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-mečio renginius galite rasti Seimo svetainėje. Sausio 13 d., trečiadienį, 9.55 val. kviečiu visus stebėti Laisvės gynėjų dienos minėjimo ir Laisvės premijos įteikimo ceremonijos vaizdo įrašo transliaciją per LRT televiziją ir radiją.
Vienybė ir dėmesys vieni kitiems šiuo neramiu metu yra didžiausia vertybė. Kviečiu pagerbti žuvusias aukas ir nukentėjusiuosius savo namuose sausio 13 ąją, Laisvės gynėjų dieną, 8 val.  uždegant  žvakutę jų atminimui bei visada prisiminti drąsos ir vienybės pamokas, ginant mūsų šalies nepriklausomybę.
1991-ųjų sausio 13-osios naktį prie Televizijos bokšto, Lietuvos radijo ir televizijos komiteto pastato žuvo Loreta Asanavičiūtė, Virginijus Druskis, Darius Gerbutavičius, Rolandas Jankauskas, Rimantas Juknevičius, Alvydas Kanapinskas, Algimantas Petras Kavoliukas, Vidas Maciulevičius, Titas Masiulis, Alvydas Matulka, Apolinaras Juozas Povilaitis, Ignas Šimulionis, Vytautas Vaitkus, vėliau (vasario mėn.) nuo sužeidimų mirė Vytautas Koncevičius.​